Doniczka kwadratowa wysoka czarna 2 L 11x11x21,5 cm RIM KOWALCZYK
1,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
DONICZKA KWADRATOWA WYSOKA CZARNA 11X11cm, 2 Litr /11X11cm/ H 21,5 cm
| Waga | 0,06 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11 × 11 × 11 cm |
| Marka | RIM Kowalczyk |
| Średnica | 11 cm |
| Pojemność | 2 L |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.