Doniczka produkcyjna MCH 12 cm Storczyk
1,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Doniczka produkcyjna MCH 15 storczyk. r
Numer artykułu: 12400 r
r
Opis: r
Standardowy kolor: przeźroczysty r
Średnica: 12 cm. r
r
Doniczki zapewniają idealne warunki do uprawy roślin. Szybki przepływ wody oraz powietrza są zapewniane przez otwory w dnie. Doniczki posiadają także mostki drenujące dla bezpiecznego drenażu. Wewnętrzne powierzchnie zabezpieczają przed wzrostem chwastów.
| Waga | 0,02 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 12 × 10,5 cm |
| Marka | RIM Kowalczyk |
| Średnica | 12 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.