Doniczka z podstawką Nostalgia 16 cm 29402 biały VERDENIA
11,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Doniczka z podstawką Nostalgia 16 cm 29402 marki VERDENIA w uniwersalnym, białym kolorze to niewielka dekoracja wnętrz urządzonych w stylu klasycznym i nowoczesnym. Dzięki pionowym żłobieniom na swojej powierzchni przykuwa uwagę gości stojąc na parapecie, stole, komodzie lub podłodze. Doniczka Nostalgia może być jedyną ozdobą zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Można ją również zestawić z doniczkami i osłonkami o kontrastujących lub pastelowych kolorach w różnych rozmiarach. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, matowa doniczka jest trwała, odporna na zarysowania, pęknięcia oraz łatwa w utrzymaniu czystości za pomocą powszechnie dostępnych środków chemicznych. Wystarczy ją przetrzeć mokrą szmatką. Doniczka wraz w podstawką jest odporna na wysokie temperatury, nasłonecznienie i zmienne warunki atmosferyczne. Może więc być też użyta jako ozdoba balkonu, tarasu lub ogrodu.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 16 × 15 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 16 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 15 cm |
| Seria | Nostalgia |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.