Flizelina antyrysowa 50 mm x 25 m włókno szklane SCLEY
7,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Akcesoria malarskie są bardzo przydatne, jeżeli wykonujesz remont w swoim domu. Pozwalają na zrealizowanie prac szybko, sprawnie i bardzo dokładnie. Co więcej, precyzja, z jaką zrealizujesz działania zachwyci. Szczególnie przydatne są taśmy malarskie . Pozwolą na skuteczne oklejenie powierzchni, której nie chce się pokryć farbą. W ofercie marki Scley znajduje się natomiast flizelina antyrysowa z włókna szklanego, czyli taśma, którą można wykorzystać do maskowania pęknięć na płytach gipsowo-kartonowych. Parametry techniczne taśmy flizelinowej to: materiał: włókno szklane, długość: 25 m, szerokość: 50 mm.
| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,5 × 11,5 × 5 cm |
| Marka | Scley |
| Szerokość | 50 mm |
| Długość | 25 m |
| Materiał wykonania | Włókno szklane |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.