Folia malarska 4×5 m strong SCLEY
12,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Folia malarska 4×5 m strong – grubość 0,04 mm
| Waga | 0,68 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 23 × 3 cm |
| Marka | Scley |
| Szerokość | 4 m |
| Długość | 5 m |
| Grubość | 0,04 mm |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.