Garenk 4,5 L- 24 cm Royal z pokrywką GALICJA
125,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Atrakcyjną propozycją do nowoczesnej kuchni jest linia Royal do której dołączyły ostatnio funkcjonalne i estetyczne garnki w trzech pojemnościach: 1,7 l, 2,5 l i 4,5 l. Jej charakterystyczną cechą są czerwone elementy; ergonomiczne, powlekane silikonem rączki w patelniach i uchwyty w garnkach. Czarna barwa w połączeniu z czerwonymi idealnie wyprofilowanymi detalami, podkreślającymi ładny wygląd naczyń sprawia, iż są one wspaniałą ozdobą wnętrza. Patelnie i garnki posiadają solidne grube ścianki i dno, które wraz z wewnętrzną powierzchnią pokryte jest nieprzywieralną powłoką zapewniającą wygodę użytkowania. Przeznaczone są do wszystkim rodzajów kuchenek, również indukcyjnych. Garnki zaopatrzono w funkcjonalne i dekoracyjne szklane pokrywy zwieńczone czerwonym uchwytem. Całość tworzy wspaniałą kuchenną kompozycję zachwycającą estetyką, pięknym wykończeniem i wysokiej jakości materiałami. Wymiary: Średnica: 24 cm. Pojemność: 4,5l Wysokość: 13,5cm
| Waga | 1,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39 × 24 × 13,5 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 24 cm |
| Pojemność | 4,5 L |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wysokość | 13,5 cm |
| Seria | Royal |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.