Karnisz pojedynczy 19 mm – 240 cm mosiądz antyczny GARDINIA
119,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Kompletny pojedynczy karnisz metalowy z elektrolityczną powłoką dekoracyjną o średnicy drążka 19mm.Otwarte wsporniki ścienne umożliwiają wygodne mocowanie drążków bez konieczności demontażu wsporników od ściany. Metalowe kółka z żabkami w ilości 10 sztuk na metr bieżący drążka. Opakowanie, folia termokurczliwa.
| Waga | 1,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 243 × 6 cm |
| Marka | Gardinia |
| Materiał wykonania | Metal |
| Kolor dominujący | Mosiądz antyczny |
| Długość | 240 cm |
| Średnica | 1,9 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.