Klej do Pistoletu na gorąco wkłady 12 szt. DEDRA
4,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Uniwersalny klej marki Dedra to produkt przeznaczony do klejenia na gorąco w specjalnie do tego celu przeznaczonych pistoletach. Jest przezroczysty, co wpływa na szeroką gamę jego zastosowań. Klej marki Dedra sprzedawany w zestawie 12 sztuk nie posiada zapachu, dlatego sprawdza się również podczas klejenia wewnątrz budynków. Jest produktem o doskonałej giętkości, który nie brudzi i nie zapycha pistoletu. Klej uniwersalny Dedra o długości 50 mm najlepiej stosować w pistoletach tej samej marki. Doskonale łączy różnego rodzaju materiały takie jak drewno, tworzywo sztuczne, gumę, skórę i wiele innych.
| Waga | 0,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 10 × 30 cm |
| Marka | Dedra Exim |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 12 szt. |
| Rodzaj | Wkłady klejowe |
| Rozmiar | 8×50 mm |
| Zastosowanie | Klejenie na gorąco |
| Kolor dominujący | Bezbarwny |
| Waga | 30 g |
| Kategoria główna | WYKOŃCZENIE |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.