Kompakt Wc 698 Cersania ii simpleon 010 3/6 deska duroplast wolnoopadająca CERSANIT
499,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Klasyczny sedes WC kompakt Cersania CERSANIT to połączenie najwyższej jakości ceramiki z nowoczesnym sposobem spłukiwania . Specjalnie wyprofilowana ceramika ułatwia spłukiwanie całej miski, co zapobiega osadzaniu się brusu i kamienia, a także gromadzeniu się zarazek i bakterii. Woda spłukuje wnętrze kompaktu z dwóch kierunków , co sprawia, że możemy być pewni bezpiecznego używania produktu. Najwyższa jakość marki CERSANIT gwarantuje długie i efektywne użytkowanie kompaktu. Główne parametry sedesu WC kompaktu Cersania CERSANIT to zwłaszcza: szerokość 35,5 cm, głębokość 65,5 cm, wysokość 77 cm wykonany z ceramiki w białym kolorze z deską z duroplastu w zestawie poziomy odpływ wody.
| Waga | 29,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39 × 41 × 80 cm |
| Szerokość | 35,5 cm |
| Zbiornik | 3/6 L |
| Doprowadzenie wody | Z boku zbiornika |
| Rodzaj odpływu | Poziomy |
| Strumień spłukujący | 3/6 L |
| Rodzaj miski | Zredukowany kołnierz |
| Deska w komplecie | Tak |
| Rodzaj deski | Duroplastowa |
| Wypinanie deski | Tak |
| Gwarancja | 10 lat na ceramikę, 2 lata na deskę |
| Powłoka antybakteryjna | Nie |
| Zastosowanie | Łazienka, WC |
| Marka | Cersanit |
| Materiał wykonania | Ceramika |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 77 cm |
| Waga | 27,3 kg |
| Głębokość | 65,5 cm |
| Seria | Cersania |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.