Kubek Renee 310 ml GALICJA
5,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Kubek Renee 310 ml Galicja to produkt, który musi się znaleźć w każdym gospodarstwie domowym. Wykonany jest z grubego, transparentnego szkła. r
Kubki tego typu są uniwersalne i ponadczasowe. Wykorzystać je z powodzeniem można do serwowania herbaty, kawy czy soków. Są proste do utrzymania w czystości i bardzo funkcjonalne. r
Atutem omawianego kubka jest ergonomiczny uchwyt. Można go przenosić z miejsca na miejsce, nie martwiąc się o ewentualne oparzenie. Kubki marki Galicja bez obaw można myć w zmywarce, co jest sporym ułatwieniem. Pasują do wielu aranżacji.
| Waga | 3,8 kg |
|---|---|
| Wymiary | 8,3 × 11 × 8,2 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 8 cm |
| Pojemność | 0,31 L |
| Materiał wykonania | Szkło |
| Wysokość | 8 cm |
| Seria | Renee |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.