Listwa schodowa ALU złoty 1000×24,5×20 mm ALBERTS
23,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Listwa schodowa ALU zł.1000×24,5×20
| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 2,5 × 2 cm |
| Marka | Alberts |
| Szerokość | 2,45 cm |
| Długość | 100 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 szt. |
| Materiał wykonania | Aluminium anodowane |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Wysokość | 2 cm |
| Waga | 0,14 kg |
| Kategoria główna | WYKOŃCZENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.