Łopatka ażurowa drewniana 30 cm GALICJA
2,49 zł
| Dostępność: | ![]() |
Niezwykle praktyczna drewniana łopatka ażurowa GALICJA jest niezastąpiona podczas smażenia, duszenia i gotowania. Dzięki niej nie zniszczysz delikatnych powierzchni teflonowych i ceramicznych patelni oraz nie porysujesz dna garnków. Łopatka pomoże również zeskrobać resztki przypalenizny z delikatnych powierzchni. Wykonana z ekologicznego drewna bukowego jest niezwykle trwała i elegancko prezentuje się powieszona np. na haczyku w kuchni. Najważniejsze parametry łopatki ażurowej drewnianej GALICJA to: wykonana z trwałego drewna bukowego w naturalnym kolorze szerokość 6 cm, wysokość 30 cm, głębokość 0,4 cm przeznaczona do kontaktów z żywnością doskonała do delikatnych powierzchni
| Waga | 1,23 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 6 × 0,4 cm |
| Marka | Galicja |
| Szerokość | 6 cm |
| Atrybuty | Przeznaczony do kontaktu z żywnością |
| Rączka | Drewniana |
| Materiał wykonania | Drewno |
| Kolor dominujący | Naturalny drewna |
| Wysokość | 30 cm |
| Głębokość | 0,4 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.