Lustro wiszące w ramie, okrągłe Round nero DEANTE
479,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Okrągłe lustro stanowi doskonałe uzupełnienie kolekcji Round. Jego wyjątkowy kształt dodaje harmonii do każdego wnętrza. Lustro posiada solidną ramę wykonaną z czarnego aluminium o grubości 8 mm, przez co jest nie tylko wytrzymałe ale i nowoczesne. Dzięki swojej estetyce i wysokiej jakości wykonania, okrągłe lustro jest nie tylko praktycznym, ale także designerskim dodatkiem, który zachwyci Twoje zmysły.
| Waga | 4,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,67 × 0,67 × 0,08 cm |
| Marka | Deante |
| Szerokość | 60 cm |
| Montaż | Wiszące |
| Zalety produktu | Innowacyjna wytrzymała i łatwa w czyszczeniu powłoka Nero |
| Kolor dominujący | Nero |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 3,05 kg |
| Seria | Round |
| Głębokość | 2 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.