Nawóz do roślin kwitnących 0,5 L BIOPON
11,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Nowoczesny, wieloskładnikowy nawóz o formule specjalnie opracowanej pod kątem potrzeb roślin kwitnących. Można go stosować zarówno przy roślinach doniczkowych, jak też rabatowych i balkonowych. Dzięki optymalnie dobranym składnikom, w tym podwyższonej zawartości potasu, nawóz stymuluje intensywny wzrost oraz zapewnia obfite kwitnienie. Nawóz do roślin kwitnących BIOPON powinien być stosowany zgodnie z zaleceniami, przekroczenie dawek może spowodować zniszczenie lub uszkodzenie roślin. Między wiosną a jesienią należy nawozić co 7 dni, roztworem przygotowanym z 10 ml preparatu i 1 litra wody. W zimie wystarczy podlewać rośliny nawozem raz z miesiącu.
| Waga | 0,63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 9,1 × 24 cm |
| Marka | Biopon |
| Szerokość | 9,1 cm |
| Długość | 5 cm |
| Opakowanie | Butelka |
| Termin ważności | 5 lat |
| Pojemność | 0,5 L |
| Postać | Płyn |
| Zastosowanie | Preparat do roślin kwitnących |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga | 0,63 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.