Odkurzacz uniwersalny WD 2 Plus V-12/4/18 1.628-000.0 KARCHER
349,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Odkurzacz uniwersalny marki Karcher wyróżnia się wysoką mocą, kompaktowymi rozmiarami, a także znakomitymi rezultatami czyszczenia na mokro i sucho. Usuwa zarówno drobne, jak i większe zanieczyszczenia z niemal każdej powierzchni. Odkurzacze przemysłowe są niezwykle wydajne, działają niezawodnie. Zaprezentowany model posiada 12-litrowy pojemnik na nieczystości oraz 4-metrowy przewód zasilający. Urządzenie jest łatwe w przechowywaniu i przenoszeniu. Odkurzacz o mocy 1000 W wyróżnia się: łatwym i wygodnym przechowywaniem, efektywnym czyszczeniem powierzchni na sucho i mokro, bezpiecznym działaniem.
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39,3 × 38 × 39 cm |
| Marka | Karcher |
| Wymiary produktu | 34,9 x 32,8 x 37,8 cm |
| Gwarancja | 2 lata |
| Informacje dodatkowe | Urządzenie, wąż ssący i ssawka podłogowa są do siebie optymalnie dopasowane |
| Moc | 1000 W |
| Waga | 4,1 kg |
| Seria | WD |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.