Oprawa dekoracyjna SMD LED Prymus 12 W Black NW kolor czarny/złoty 12 W STRUHM
204,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Energooszczędność dzięki zastosowaniu diod LED jako źródła światła. Wysoka trwałość zastosowanego źródła światła LED. Zastosowane źródło światła LED zapewnia poprawne oddawanie barw oświetlanych obiektów. Kąt rozsyłu światłości zastosowanego źródła światła LED pozwala na równomierne oświetlenie powierzchni.
| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6 × 64 × 14,5 cm |
| Marka | Struhm |
| Szerokość | 63 cm |
| Napięcie | 230 V, 50 Hz |
| Zastosowanie | Do wnętrz |
| Moc | 12 W |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary produktu | 63,00 cm x 5,00 cm x 13,50 cm |
| Rodzaj | Oprawa dekoracyjna SMD LED |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Poliwęglan PC |
| Kolor dominujący | Czarny, Złoty |
| Wysokość | 5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Głębokość | 13,5 cm |
| Seria | Prymus LED |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.