Oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu Frenit LED 20 W biała ORNO
108,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Oprawa ogrodowa z czujnikiem ruchu Frenit LED 20W marki ORNO w kolorze białym doskonale doświetli budynek. Ze względu na wysoki stopień szczelności przystosowana jest do zastosowania na zewnątrz budynków . Będzie więc doskonałym rozwiązaniem na elewacjach budynków, ogrodzeniach, tarasach, w altanach lub przy wejściu do domów czy budynków biurowych. Zastosowane nowoczesnej diody LED gwarantują dużą energooszczędność i długą żywotność urządzenia. Oprawa ogrodowa marki ORNO posiada estetycznie wbudowany czujnik ruchu, który załącza oświetlenie tylko wtedy, gdy jest taka potrzeba. Dodatkowo Frenit posiada funkcję przyciemniania. W oprawie zastosowano klosz z poliwęglanu o mlecznej barwie.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 30 × 40 cm |
| Marka | Orno |
| Moc | 20 W |
| Atrybuty | Czujnik ruchu, Funkcja przyciemniania |
| Stopień ochrony | IP 65 |
| Kolor dominujący | Biały |
| Seria | Frenit |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.