Oprawa sufitowa Hary C GU10 kolor czarny/złoty max 35 W GU10 STRUHM
62,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Możliwość wymiany źródła światła pozwalająca dostosować intensywność i barwę światła do indywidualnych upodobań. W produkcie zastosowano popularny, standardowy trzonek, dzięki czemu łatwo dobrać odpowiednie źródło światła. Prosty montaż i podłączenie.
| Waga | 0,34 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,5 × 10,5 × 13 cm |
| Marka | Struhm |
| Szerokość | 9,8 cm |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Źródło światła | LED |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | 2 |
| Wymiary produktu | 9,80 cm x 12,40 cm x 9,80 cm |
| Napięcie | 220-240V, 50-60 Hz |
| Moc | 35 W |
| Zastosowanie | Do wnętrz |
| Rodzaj | Oprawa sufitowa |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Materiał wykonania | Aluminium |
| Kolor dominujący | Czarny, Złoty |
| Wysokość | 12,4 cm |
| Głębokość | 9,8 cm |
| Gwint | GU10 |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.