Paca Rajberka szwajcarska 13×38 cm HARDY
39,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Paca rajbetka szwajcarska Hardy produkcji firmy Kaem to wysokiej jakości paca szwajcarska wykorzystywana do nakładania, rozcierania, rozprowadzania czy wygładzania tynku oraz klejów, przede wszystkim na powierzchniach pionowych. Pace tego typu wykorzystywane są powszechnie w przypadku prac budowlanych oraz remontowo-wykończeniowych. Wykonane są ze stali nierdzewnej wysokiej jakości oraz wytrzymałego tworzywa sztucznego. Produkt uznanej na rynku marki Kaem wyróżnia się znaczną wytrzymałością. Za sprawą ergonomicznego uchwytu nie powoduje w czasie pracy uczucia dyskomfortu.
| Waga | 0,49 kg |
|---|---|
| Wymiary | 38 × 13 × 8 cm |
| Marka | Hardy |
| Szerokość | 13 cm |
| Długość | 38 cm |
| Zastosowanie | Paca budowlana |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.