Pędzel Mini ławkowiec 2K, 3×12 cm brązowy HARDY
25,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Pędzle ławkowce to praktyczne, profesjonalne narzędzia malarskie , które można wykorzystać do malowania dużych, płaskich powierzchni. Najczęściej wykorzystuje się je do malowania powierzchni drewnianych, z wykorzystaniem specjalistycznych materiałów malarskich, takich jak bejce, lakiery czy impregnaty. Z ich pomocą szybko wykonasz zaplanowane prace, i to w bardzo dokładny sposób. W ofercie marki Hardy znajduje się brązowy pędzel ławkowiec. Sprawdzi się świetnie przy każdej dużej powierzchni. Pędzel mini typu ławkowiec ma następujące parametry techniczne: kolor: brązowy, rozmiar: 3×12 cm, długość włosia: 90 mm.
| Waga | 0,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,5 × 12 × 3 cm |
| Marka | Hardy |
| Rozmiar | 90 mm |
| Zastosowanie | Do prac malarskich na dużych, płaskich powierzchniach |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.