Pędzel pierścieniowy 6 brązowy HARDY
7,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Pędzel pierścieniowy brązowy Hardy produkcji firmy Kaem to wysokiej jakości pędzel malarski wykonany z naturalnego drewna i wytrzymałego włosia. Pędzle tego rodzaju przeznaczone są przede wszystkim domalowania lakierobejcami oraz środkami ochrony drewna. Doskonale sprawdzają się więc w gospodarstwach domowych, przydomowych warsztatach i nie tylko. Produkt uznanej na rynku marki Kaem jest bardzo wytrzymały. Posiada ergonomiczny, wyprofilowany uchwyt i gęste włosie, które nie wypada wraz z upływem czasu. To zasługa zastosowania wytrzymałego kleju.
| Waga | 0,04 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 3 × 3 cm |
| Marka | Hardy |
| Długość włosia | 30 mm |
| Materiał wykonania | Drewno, Włosie naturalne |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.