Pędzel płaski 1,5 niebieski HARDY
5,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Pędzel płaski niebieski Hardy marki Kaem to utrzymany w ciekawej, niebieskiej kolorystyce pędzel wysokiej jakości służący głównie do malowania lakierami akrylowymi. Pędzle płaskie są bardzo uniwersalne. Sięgają po nie chętnie zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Nie pozostawiają one nacieków na ścianach i są łatwe w użytkowaniu. Pędzel uznanej marki Kaem posiada płaską formę. Sprawdza się podczas malowania różnego rodzaju powierzchni. To produkt uniwersalny, który nadaje się do wielokrotnego użytku przy założeniu jego regularnego czyszczenia.
| Waga | 0,03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,2 × 3,5 × 1,2 cm |
| Marka | Hardy |
| Rozmiar | 1,5 |
| Zastosowanie | Do farb akrylowych i emulsyjnych |
| Długość włosia | 50 mm |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.