Plafoniera SMD LED Librus LED C 24 W NW kolor czarny/złoty 24 W STRUHM
189,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Energooszczędność dzięki zastosowaniu diod LED jako źródła światła. Wysoka trwałość zastosowanego źródła światła LED. Zastosowane źródło światła LED zapewnia poprawne oddawanie barw oświetlanych obiektów. Kąt rozsyłu światłości zastosowanego źródła światł
| Waga | 1,46 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,5 × 42 × 42 cm |
| Marka | Struhm |
| Szerokość | 38 cm |
| Napięcie | 230 V, 50 Hz |
| Rodzaj | Plafoniera SMD LED |
| Współczynnik ochrony | IP20 |
| Wymiary produktu | 38,00 cm x 9,50 cm x 38,00 cm |
| Zastosowanie | Do wnętrz |
| Moc | 24 W |
| Źródło światła | SMD LED, w komplecie |
| Klasa energetyczna | E |
| Gwarancja | 2 lata |
| Strumień światła | 2870 lm |
| Temperatura barwowa | 4200 K |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Kąt świecenia | 160 stopni |
| Liczba cykli załącz/wyłącz | 15000 |
| Żywotność | 35000h |
| Współczynnik mocy PF | 0,852 |
| Klasa ochronności | 1 |
| Informacje dodatkowe | Zasilacz w komplecie |
| Materiał wykonania | Blacha stalowa, Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny, Złoty |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Waga | 1,17 kg |
| Głębokość | 38 cm |
| Seria | Librus LED C |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.