Płyn Floral Fiesta uniwersalny kwiaty bzu 1000 ml AJAX
10,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Idealnie czysta podłoga i pięknie pachnące mieszkanie za jednym razem. Ajax kwiaty bzu z unikalną, aktywowaną powietrzem świeżością, pozostawia swój kwiatowy zapach, tak jak kwiaty – na dłużej niż 24 godziny. Czyści dogłębnie pozostawiając lśniące powierzchnie, bez spłukiwania.Zastosowanie: duże, gładkie powierzchnie takie jak podłogi, kafelki i ściany.
| Waga | 1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,1 × 11,2 × 26,5 cm |
| Marka | Ajax |
| Szerokość | 11,2 cm |
| Zapach | Bez |
| Pojemność | 1 L |
| Zastosowanie | Płyn do mycia uniwersalny |
| Kolor dominujący | Fioletowy |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Seria | Floral Fiesta |
| Głębokość | 6,1 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.