Płytki owadobójcze do śmietnika 2 sztuki BROS
21,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Dwie owadobójcze płytki do zwalczania owadów latających (muchy, muszki owocówki, komary, meszki) i mrówek w pojemnikach na śmieci. Mogą być stosowane razem lub osobno, w zależności od wielkości zabezpieczanego śmietnika. Płytka zaczyna działać po umieszczeniu jej w pojemniku, uwalniając stopniowo substancje aktywne, które wnikają w szczeliny i likwidują nawet głęboko ukryte owady. Pełna skuteczność występuje po ok. 48 godz. od jej użycia. Płytki stosowane jedna po drugiej, skutecznie chronią śmietnik aż do 4 miesięcy (obie płytki zapakowane są w oddzielne opakowania foliowe, które zabezpieczają substancję czynną przed jej uwalnianiem).
| Waga | 0,09 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 11 × 16 cm |
| Marka | Bros |
| Szerokość | 11 cm |
| Termin ważności | 3 lata |
| Opakowanie | Kartonik |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 0,09 kg |
| Głębokość | 5 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.