Podstawka Cristal 17 cm czarna VERDENIA
3,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Podstawka Cristal czarna Verdenia marki Galicja to efektowna i wytrzymała podstawka plastikowa przeznaczona do zastosowania wewnątrz budynków. Podstawki plastikowe są przede wszystkim bardzo lekkie. Produkowane są, jak sama nazwa wskazuje, z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ten model utrzymany jest w stonowanej, czarnej kolorystyce. Produkt uznanej na rynku firmy Galicja sprawdzi się w niejednym gospodarstwie domowym. Przeznaczony jest do użytkowania w połączeniu z doniczkami o średnicy do 17 cm. Skutecznie zatrzymuje nadmiar wody pochodzącej z podlewania.
| Waga | 0,03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17 × 17 × 2,5 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 17 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wysokość | 2 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.