Pojemnik kwadratowy 2.9 L niebieski GALICJA
10,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Przechowywanie żywności w domu to temat, który dotyczy każdego, a w szczególności osób, które gotują. Jeżeli zrobisz za dużo sałatki, musisz mieć odpowiednie miejsce do jej składowania, aby się nie zepsuła. Idealnym rozwiązaniem są pojemniki spożywcze . Dzięki temu, że są przezroczyste, dokładnie możesz zobaczyć, co się w nich znajduje. Przechowywanie żywności jest dzięki temu bardzo komfortowe. Niebieski pojemnik kwadratowy, który znajdziesz w ofercie marki Galicja charakteryzuje się: kolor: niebieskie wieko, przezroczysty, materiał: tworzywo sztuczne, wysokość: ;8,5 cm, szerokość: ;23 cm, głębokość: ;23 cm, pojemność: ;2,9 l.
| Waga | 0,14 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23 × 23 × 8,5 cm |
| Marka | Galicja |
| Szerokość | 23 cm |
| Pojemność | 2,9 L |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Przezroczysty, Niebieski |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Głębokość | 23 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.