Pojemnik z pokrywką Gusto 0,45 L AMBITION
9,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Pojemnik z pokrywką Gusto o pojemności 0,45 L marki AMBITION pozwala pomieścić zarówno nieduży posiłek, jak i porcję obiadu, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest trwały, odporny na uszkodzenia mechaniczne i łatwy w utrzymaniu czystości. Pojemnik jest przeznaczony do przechowywania żywności o stałej konsystencji. Przystosowany do używania w kuchence mikrofalowej bez pokrywy, przechowywania żywności w lodówce i zamrażarce. Odporny na temperatury max. +95 stopni C, min. -18 stopni C, jest również przystosowane do mycia w zmywarce. W linii Gusto występują różne rozmiary pojemników. Bez problemu stworzysz własną kolekcję według potrzeb na różne produkty w Twojej kuchni. Marka AMBITION to synonim piękna i elegancji. Niebanalne, zawsze podążające za duchem czasów wzornictwo i naprawdę duży wybór to jej najmocniejsze strony.
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10,5 × 14 × 6 cm |
| Marka | Ambition |
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 10,5 cm |
| Pojemność | 0,45 L |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Przezroczysty, Zielony |
| Wysokość | 6 cm |
| Waga | 0,005 kg |
| Seria | Gusto |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.