Pokrowiec na deskę bawełniany 126×45 ALSEA
19,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Sprawdź koszty dostawy
Podaj kod pocztowy i kliknij „Sprawdź koszt”. Kraj: Polska.
Ten pokrowiec do deski do prasowania został wykonany z wysokiej jakości bawełny, która gwarantuje wytrzymałość i trwałość. Doskonała jakość materiału sprawia, że pokrowiec jest wygodny w użyciu i zapewnia doskonałe rezultaty podczas prasowania.
| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27 × 35,5 × 2,5 cm |
| Marka | Alsea |
| Szerokość | 45 cm |
| Długość | 126 cm |
| Wzór | Mix |
| Zalety produktu | Można prać w pralce |
| Zastosowanie | Pokrowiec na deskę do prasowania |
| Rozmiar | 126×45 cm |
| Materiał wykonania | Bawełna |
| Waga | 0,11 kg |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.