Przyprawnik Pepper 150 ml Greno czarny GALICJA
8,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Pojemniki spożywcze pełnią istotną funkcję w zakresie przechowywania żywności. Pomagają uporządkować przestrzeń w kuchni oraz znacznie ułatwiają i przyspieszają wykonywane prace. Przyprawnik Pepper marki GALICJA to pojemnik przeznaczony do przechowywania artykułów sypkich. Zakręcana pokrywa sprawia, że produkty zachowują świeżość przez długi czas. Produkt z uwagi na wysoką jakość wykonania oraz elegancki design stanowi idealny dodatek do kuchni. Przyprawnik Pepper marki GALICJA ma następujące parametry techniczne: Wysokość: 12 cm, Pojemność: 150 ml, Średnica: 5,3 cm, Seria: Greno, Marka: Galicja.
| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5,3 × 5,3 × 12 cm |
| Marka | Galicja |
| Szerokość | 5,3 cm |
| Średnica | 5,3 cm |
| Pojemność | 0,15 L |
| Pokrywa | Stalowa |
| Dno | Szklane |
| Zastosowanie | Przechowywanie przypraw |
| Zalety produktu | Wykonane z transparentnego szkła, Zakręcane na gwint |
| Materiał wykonania | Szkło, Stal malowana proszkowo |
| Kolor dominujący | Transparentny |
| Wysokość | 12 cm |
| Waga | 0,15 kg |
| Głębokość | 5,3 cm |
| Seria | Greno |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.