Regał metalowy 180x80x30 cm ocynkowany 5-półkowy z MDF 5 mm TC-030A PSB
159,00 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Najniższa cena (
22 listopada, 2024
):
159,00 zł
SKU: s1.96501422
Kategorii: NARZĘDZIA, Narzędzia, Półki, Regały, Regały metalowe, Regały metalowe
Regały metalowe to konstrukcje, które przydadzą się w każdym magazynie, na zapleczu sklepu, w warsztacie samochodowym, a także w domowej spiżarni. W ofercie PSB znajdziesz 5-półkowy regał metalowy ocynkowany, który wyróżnia się stabilną konstrukcją, atrakcyjnym wykończeniem oraz szerokim wachlarzem zastosowania. Gwarantuje zagospodarowanie przestrzeni w atrakcyjny sposób, zapewnia wygodne poukładanie towarów oraz przedmiotów, do których zawsze będzie łatwy dostęp. Regał metalowy z półkami z MDF ma następujące parametry techniczne: materiał: metal ocynkowany, półki z MDF, wysokość: 180 cm, szerokość: 80 cm, głębokość: 30 cm, grubość płyty: 5 mm, nośność: 175 kg.
| Waga | 13,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 91,5 × 31,5 × 6,2 cm |
| Marka | PSB |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Nośność | 175 kg |
| Grubość płyty | 5 mm |
| Materiał wykonania półki | MDF |
| Głębokość | 30 cm |
| Ilość półek | 5 |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |
Napisz pierwszą opinię o „Regał metalowy 180x80x30 cm ocynkowany 5-półkowy z MDF 5 mm TC-030A PSB”Anuluj odpowiedź














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.