Rurki termokurczliwe 24 szt. 180 mm VRC-180 VAYOX
17,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Zostaw poniżej swój adres e-mail.
Zestaw rurek termokurczliwych przeznaczonych do izolowania przewodów elektrycznych, izolowania połączeń między przewodami, wzmacniania istniejącej izolacji, oraz znakowania przewodów.
| Waga | 0,03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2 × 10 × 26 cm |
| Marka | Vayox |
| Wymiary produktu | 180 mm |
| Przeznaczenie | Izolacja okablowania |
| Kolor dominujący | Multikolor |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.