Słoik 150 ml Cztery Kąty, fi 53 – 6 szt. BROWIN
19,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Trwałe słoiki 150 ml marki Browin to produkty spełniające zadania praktyczne oraz dekoracyjne. Są to wyroby wyposażone w zakrętki fi53. Zestaw 6 słoików idealnie nadaje się na przetwory owocowe z ogrodów i sadów. Wymiary tych produktów są następujące: Szerokość: 5,7 cm. Wysokość: 9,6 cm. Głębokość: 5,7 cm. Oferowane słoiki są wykonane ze szkła zapewniającego możliwość obserwacji przetworów oraz charakteryzującego się odpornością na uszkodzenia różnego typu. Warto dodać, że materiały, z których wykonano prezentowane produkty, spełniają najwyższe normy higieny i bezpieczeństwa, więc nadają się do kontaktu z żywnością.
| Waga | 1,09 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,2 × 17,4 × 9,6 cm |
| Marka | Browin |
| Szerokość | 5,7 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Pojemność | 0,18 L |
| Zastosowanie | Do przechowywania żywności |
| Pokrywa | Tak |
| Materiał wykonania | Szkło |
| Kolor dominujący | Biały |
| Wysokość | 9,6 cm |
| Waga | 0,18 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.