Słoik Amfora 106 ml(fi53)z zakrętką czarną 8 szt. BROWIN
24,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Trwałe słoje z kolorową zakrętką od firmy BROWIN to wysokiej jakości produkty do przechowywania różnych, soków, dżemów, kompotów i innych przetworów. Ich trwała konstrukcja bazuje na szkle oraz metalu. Solidne słoje wykonane z metalu oraz szkła. Pojemność słoja: 106 ml. Jeden zestaw składa się z 8 słoi tego typu. Każdy ze słoi posiada wysokość 6,8 cm oraz średnicę 5,2 cm. Są to rozmiary idealne do przechowywania różnych przetworów z owoców czy też warzyw. Kolorowe, metalowe zakrętki są bardzo trwałe i szczelne, a to z kolei przekłada się na maksymalny poziom bezpieczeństwa przetworów, które nie ulegną zepsuciu.
| Waga | 0,86 kg |
|---|---|
| Wymiary | 23,8 × 12 × 6,9 cm |
| Marka | Browin |
| Średnica | 5,2 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 8 szt. |
| Pojemność | 106 ml |
| Zastosowanie | Do przechowywania |
| Pokrywa | Tak |
| Materiał wykonania | Szkło, Metal |
| Kolor dominujący | Bezbarwny |
| Wysokość | 6,8 cm |
| Waga | 0,11 kg |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.