Bateria umywalkowa Kakadu biała stojąca z korkiem KUCHINOX
159,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Bateria umywalkowa Kakadu biała stojąca z korkiem KUCHINOX to połączenie klasycznego kształtu z oryginalnym wykończeniem. Połączenie białej i chromowanej stali gwarantuje estetyczny wygląd oraz nowoczesny charakter łazienki . Automatyczny korek oraz wielkość dopasowana do nawet najmniejszych umywalek zapewni satysfakcję oraz efektywne użytkowanie baterii. Główne cechy charakterystyczne baterii umywalkowej Kakadu białej stojącej z korkiem KUCHINOX to między innymi: jednouchwytowa wykonana z białej stali z elementami chromowanymi zasięg wylewki 105 mm ceramiczna głowica 40 mm aerator 24 mm automatyczny korek wężyki podłączeniowe 400 mm grupa akustyczna I – 20 dB 5 lat gwarancji.
| Waga | 1,26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 29 × 9 cm |
| Marka | Kuchinox |
| Wykończenie | Biały |
| Gwarancja | 5 lat |
| Przeznaczenie | Łazienka |
| Sposób montażu | stojący |
| Średnica głowicy | 40 mm |
| Europejska jakość głowicy | Nie |
| Rozmiar areatora | 24 mm |
| Rodzaj areatora | Standard |
| Rodzaj korka automatycznego | Automatyczny |
| Długość wężyków podłączeniowych | 40 |
| Grupa akustyczna | I – ? 20 dB |
| Klasa przelewu | A -12,0 l/min |
| Wylewka | Stała |
| Głowica | Ceramiczna |
| Typ | Jednouchwytowa |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.