Donica ryflowana kwadratowa 60×40 cm antracytowa PATIO
179,00 zł
| Dostępność: | ![]() |
Elegancka donica ogrodowa ryflowana marki Patio. Produkt przeznaczony do osłony różnego rodzaju roślin np.: ogrodowych, balkonowych, domowych, ozdobnych, hodowlanych. Donica została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego odpornego na promienie UV. Produkt jest wytrzymały i waży 2,3 kg. Kwadratowy kształt i ryflowana faktura, sprawiają, że jest nie tylko praktycznym, ale także gustownym dodatkiem do przestrzeni, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Osłona pasuje do każdego rodzaju aranżacji. Ozdobna donica w kolorze antracytowym od producenta oferującego różnego rodzaju wyposażenie dla domu i ogrodu, firmy PATIO to proste i eleganckie rozwiązanie na lata.
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 45 × 65 cm |
| Długość | 40 cm |
| Długość boku | 40 cm |
| Marka | Patio |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Antracytowy |
| Wysokość | 60 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.