Doniczka Aga 28 cm czarny VERDENIA
32,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Czarna doniczka Aga oferowana przez markę Verdenia jest lekka i minimalistyczna. Stanowi elegancki akcent dekoracyjny, który można wprowadzić do wnętrza urządzanego w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Doniczki plastikowe sprawdzają się również rewelacyjnie na balkonie oraz tarasie. Produkt dobrze wygląda, podkreśla piękno roślin i pozwala im na zdrowy rozwój. Klasyczne wzornictwo jest idealnie dopasowane do wielu domów. Gładka i błyszcząca powierzchnia zwraca uwagę. Doniczka z tworzywa sztucznego o średnicy 28 cm: wprowadza do wnętrza elegancję, pozwala stworzyć spójną kompozycję z podstawką w tym samym kolorze, jest dostępna w atrakcyjnej wielkości.
| Waga | 0,43 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 28 × 25,5 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 28 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Czarny |
| Wysokość | 25,5 cm |
| Seria | Aga |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.