Doniczka wisząca Ratolla Round 24 cm PROSPERPLAST
26,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Doniczka wisząca Ratolla Round Prosperplast to produkt bardzo efektowny, bo wykonany jest z tworzywa sztucznego, które doskonale imituje rattanową plecionkę. Dodatkowo posiada specjalne mocowanie, co pozwala na powieszenie doniczki. Doniczka Prosperplast wyróżnia się na tle klasycznych doniczek formą i designem. Świetnie sprawdza się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Utrzymana jest w stonowanej, ciemnej kolorystyce. Doniczkę z powodzeniem umieścić można na balkonie, tarasie czy ogrodzie. W każdych warunkach prezentuje się bowiem tak samo efektownie. Stanowi świetne miejsca na hodowlę kwiatów różnego rodzaju.
| Waga | 0,24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 24 × 16 cm |
| Marka | Prosperplast |
| Średnica | 24,3 cm |
| Pojemność | 4,85 L |
| Wysokość | 16,3 cm |
| Kolor dominujący | Umbra |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.