Kielnia sztukatorska 12 cm HARDY
16,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Kielnie budowlane to narzędzia murarskie , które przeznaczone są do nakładania i rozprowadzania zapraw budowlanych. Wykorzystuje się je m.in. w trakcie budowania murów. Pozwalają także na narzucanie zaprawy przy tynkowaniu ręcznym. W ofercie marki Hardy znajduje się kielnia sztukatorska ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, która świetnie sprawdzi się do rozprowadzania lekkich materiałów budowlanych, takich jak zaprawy klejowe czy gładzie. Kielnia budowlana ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego ma następujące parametry techniczne: materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, długość: 12 cm.
| Waga | 0,18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,5 × 12 × 10 cm |
| Marka | Hardy |
| Długość | 12 cm |
| Zastosowanie | Kielnia budowlana |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Kategoria główna | NARZĘDZIA |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.