Nawóz do regeneracji trawnika 1 kg BIOPON
17,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Nawóz do regeneracji trawnika Biopon o wadze 1 kg przychodzi z pomocą wówczas, gdy trawnik jest osłabiony i wymaga szybkiej pomocy zewnętrznej. Za sprawą wysokiej zawartości azotu nawóz regeneracyjny marki Bros pobudza trawę do wzrostu, co z odpowiednią częstotliwością koszenia trawnika, wzmacnia efekt końcowy. Trawnik staje się mocniejszy i efektowny wizualnie. Efekty działania nawozu Biopon są zaskakująco szybkie. Produkt Bros składa się z następujących elementów: 7% azotu, 5% fosforu, 8% potasu, 4,5% magnezu, 20% siarki, 4,5% żelaza. Takie połączenie makroelementów zapewnia doskonałe rezultaty.
| Waga | 1,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,2 × 14,6 × 21 cm |
| Marka | Biopon |
| Zastosowanie | Nawóz do regeneracji trawnika |
| Opakowanie | Kartonik |
| Wydajność | 50 m2 |
| Termin ważności | 5 lat |
| Szerokość | 14,6 cm |
| Waga | 1,11 kg |
| Głębokość | 6,2 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.