Podstawka drewnopodobna 35 cm 7245 brązowa VERDENIA
14,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Podstawka drewnopodobna Verdenia produkcji firmy Galicja wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze brązowym. To model drewnopodobny, który doskonale pasuje do wielu różnych aranżacji. Podstawki plastikowe są bardzo uniwersalne. Wykorzystać je można zarówno w budynku, jak i w ogrodzie, na balkonie czy tarasie. Są funkcjonalne i zaskakująco wytrzymałe. Podstawka jest elementem odpowiedzialnym za zbieranie nadmiaru wody z podlewania kwiatów czy innych roślin. Postawić w tym przypadku można na zestawienie zgodne pod względem barwy lub zdecydować się na dobranie podstawki do doniczki w innej wersji kolorystycznej.
| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 35 × 4,3 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 35 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Brązowy |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.