Osłonka do cebul kwiatowych 25 cm zielona W.LEGUTKO
3,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Chcesz w komfortowy sposób zasadzić rośliny cebulkowe? Przyda Ci się osłonka do cebul kwiatowych z tworzywa sztucznego. Ułatwia wykopywanie cebul i chroni je przed gryzoniami. Zyskujesz większą pewność, że Twoje plony będą udane i mniej podatne na zagrożenia. Osłonki plastikowe w tej roli sprawdzają się znakomicie i na pewno można będzie je bez żadnych problemów wykorzystać w przydomowym ogródku. Jest to rozwiązanie bardzo przydatne, a jednocześnie możliwe do wykorzystania wielokrotnie. r
Zielona osłonka do cebul kwiatowych proponowana przez markę Legutko ma następujące parametry: r
r
wysokość: 7,5 cm, r
średnica: 25 cm.
| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 8 cm |
| Marka | Legutko |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Zielony |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.