Panele laminowane Dąb Podlaski 7 mm AC3 3278 SWISS KRONO
79,86 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Stylowe i trwałe panele podłogowe Kronopol są wysokiej jakości materiałami służącymi do pokrywania podłóg w domach, mieszkaniach i innych wnętrzach. Wykonano je na bazie solidnej płyty HDF zapewniającej dobre oparcie oraz odporność na nacisk, uszkodzenia mechaniczne i wiele innych czynników. klasa ścieralności AC3. grubość deski 7 mm. szerokość deski 193 mm. długość deski 1380 mm. Opisywane panele są nie tylko odporne na intensywne użytkowanie, ale również wpływają pozytywnie na estetykę pomieszczeń, w których się znajdują. Wykończenie w stylu Dąb Podlaski pasuje zarówno do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych.
| Waga | 5,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 × 100 × 0,7 cm |
| Marka | Kronopol |
| Materiał wykonania | Płyta HDF |
| Kolor dominujący | Dąb podlaski |
| Grubość | 7 mm |
| Klasa ścieralności | AC 3 |
| Sposób montażu | Angle-Angle |
| Wzór | Deska |
| Waga z opakowaniem | 16 kg |
| Montaż | Angle-Angle |
| Grubość deski | 7 mm |
| Szerokość deski | 193 mm |
| Długość deski | 1380 mm |
| Powierzchnia 1 paczki | 2,663 m2 |
| Wymiary produktu | 193 x 1380 mm |
| Wykończenie | Papier dekoracyjny, laminat |
| Zalety produktu | Tanie i łatwe w pielęgnacji pokrycie podłogowe |
| Informacje dodatkowe | Panel może być montowany na ogrzewaniu podłogowym. Montaż produktu jest szybki i prosty. |
| Zastosowanie | Panele podłogowe |
| Gwarancja | 10 lat |
| Kategoria główna | WYKOŃCZENIE |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.