Podstawka drewnopodobna 25 cm 7242 terakota VERDENIA
5,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Podstawka drewnopodobna Verdenia firmy Galicja to produkt, który niewątpliwie przyda się w każdym gospodarstwie domowym. Wykonany jest z wytrzymałego tworzywa sztucznego w kolorze ciemnego brązu. Stąd jest to model drewnopodobny. Podstawki plastikowe wykorzystać można zarówno w domu, jak i na tarasie czy balonie. Są one wodoodporne. Niestraszne im także wysokie i niskie temperatury. Pasują do doniczek w takim samym lub innym kolorze. To właśnie podstawki chronią podłoże przed nadmiarem wody z podlewania kwiatów czy innego rodzaju roślinności. Te drewnopodobne są bardzo estetyczne.
| Waga | 0,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 25 × 3,1 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 25 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Terakota |
| Wysokość | 2 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.