Pokal Melody 360 ml GALICJA
5,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
W ofercie marki Galicja znajduje się zestaw szklanek, w których można podać piwo, drinki oraz inne napoje bezalkoholowe. Produkt posiada ozdobą nóżkę, dlatego przepięknie prezentuje się na stole. Na pewno będzie wyróżniającym się elegantem zastawy stołowej. Szklanki i kieliszki w takim wydaniu cieszą się bardzo dużą popularnością, z uwagi na łatwe utrzymanie w czystości. Nie zawierają żadnych elementów ozdobnych. Przezroczysta szklanka dostępna jest w opakowaniu, w którym znajduje się 6 sztuk produktu. Wyróżnia się: atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem, piękną prezentacją na stole, dopasowaniem do niemal każdej zastawy stołowej.
| Waga | 0,3 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 7 × 19 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 7 cm |
| Pojemność | 0,36 L |
| Kolor dominujący | Przezroczysty |
| Wysokość | 19 cm |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.