Preparat do zwalczania ślimaków Snacol 3GB – 250 g BROS
14,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Preparat do zwalczania ślimaków w granulkach oferowany przez markę Bros skutecznie rozwiązuje problem, jeżeli na Twoim terenie zaczynają grasować ślimaki nagie i oskorupione. Preparat działa przez bardzo długi czas, dlatego nie ma konieczności częstego jego dosypywania. Gwarantuje skuteczne działanie na małym, jak i dużym obszarze. Środki na szkodniki pozwalają zabezpieczyć uprawy przed doszczętnym zniszczeniem. Co ważne, smakują ślimakom, dlatego mają na nie skuteczne działanie. Preparat na ślimaki z serii Snacol wyróżnia się: skutecznym działaniem, możliwością zastosowania na małym, jak i dużym obszarze, długim czasem działania.
| Waga | 0,32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 6,5 × 6,5 × 13,8 cm |
| Marka | Bros |
| Postać | Granulat |
| Waga | 0,25 kg |
| Seria | Snacol |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.