Sitko nierdzewne 10 cm szary jasny GALICJA
7,99 zł
| Produkt niedostępny: | ![]() |
Wykonane z nierdzewnego metalu jasnoszare, małe sitko 10 cm marki GALICJA to niezastąpione w każdej kuchni akcesorium. Rączka sitka wykonana jest z trwałego i odpornego na uszkodzenia, zarysowania tworzywa sztucznego. Sitko posiada praktyczny otwór, który może być wykorzystany do jego powieszeniu na relingu w przestrzeni kuchennej. Wysokiej jakości sitko nierdzewne jest odporne na wilgoć i korozję dzięki czemu może służyć przez długie lata użytkowania. Z jego pomocą szybko, skutecznie i efektywnie pozbędziesz się fusów z herbaty oraz odcedzisz inne, małe elementy.
| Waga | 0,05 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22,5 × 10 × 3,5 cm |
| Marka | Galicja |
| Średnica | 10 cm |
| Materiał wykonania | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Kolor dominujący | Jasnoszary |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.