Słuchawka prysznicowa 6-funkcyjna Boro chrom NEO
41,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Słuchawka prysznicowa to jeden z najważniejszych elementów aranżacji prysznica. Oryginalny model Deante idealnie podkreśli nowoczesny design łazienki. Dzięki ergonomicznemu uchwytowi słuchawka nie wyślizgnie się przypadkowo z ręki. Inną praktyczną zaletą są silikonowe dysze wylotowe Anti Calc. Osadzający się z wody kamień łatwo wykruszysz szmatką lub nawet dłonią, bez konieczności użycia chemii czy uporczywego szorowania. Jest to model 6-funkcyjny.
| Waga | 0,21 kg |
|---|---|
| Wymiary | 11,5 × 4 × 28 cm |
| Marka | Neo |
| Długość | 24 cm |
| Wykończenie | błysk |
| Zastosowanie | Wyposażenie łazienki |
| Gwarancja | 2 lata |
| Funkcje | 6-funkcyjna |
| Anti-Calc | tak |
| Rodzaj strumienia | 2 x mieszany,irygacyjny,hydromasaż,deszczowy,miękki |
| Kształt | Okrągły |
| Gwint | 1/2" |
| Przepływ | A – 12-15 l/min |
| Materiał wykonania | ABS |
| Kolor dominujący | Chrom |
| Waga | 0,16 kg |
| Seria | Boro |
| Kategoria główna | WYPOSAŻENIE |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.