Aksamitka wzniesiona Mieszanka nasiona tradycyjne 0.8 g W. LEGUTKO
1,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Mieszanka nasion tradycyjnych aksamitka wzniesiona marki Legutko to wysokiej jakości nasiona rośliny, która daje dużych rozmiarów, pełne kwiatostany o barwie żółtej, pomarańczowej czy złotożółtej. Doskonale sprawdzają się one zarówno na rabatkach, jak i jako kwiaty cięte do bukietów. r
Aksamitka wzniesiona to roślina jednoroczna, która preferuje stanowiska słoneczne lub zlokalizowane w półcieniu. Wysiewana jest do gruntu, a kwitnie w okresie od czerwca do połowy października. r
Kwiaty aksamitki są duże i okazałe. Zwracają uwagę swoją słoneczną, jasną kolorystyką. Sama roślina jest dość łatwa w uprawie. r
Oświadczam, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/2031 z dnia 26 października 2016 r. w sprawie środków ochronnych przeciwko agrofagom roślin, zmieniającym rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 228/2013, (UE) nr 652/2014 i (UE) nr 1143/2014 oraz uchylającym dyrektywy Rady 69/464/EWG, 74/647/EWG, 93/85/EWG, 98/57/WE, 2000/29/WE, 2006/91/WE i 2007/33/WE do każdej rośliny lub nasiona dołączony jest paszport. r
| Waga | 0,03 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5 × 15 × 5 cm |
| Okres kwitnienia | VI – 15 X |
| Termin wysiewu | Do gruntu – V, pod osłony – IV |
| Nazwa łacińska | Tagetes erecta |
| Typ | Jednoroczna |
| Stanowisko | Półcień / słońce |
| Rodzaj | Aksamitka wzniesiona |
| Głębokość siewu | 0.5 cm |
| Rozstaw | 40 x 40 cm |
| Marka | Legutko |
| Wysokość | 50 – 80 cm |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.