Doniczka Cristal 16 cm złoty VERDENIA
8,99 zł
| Dostępność: | ![]() |
Złota doniczka Cristal oferowana przez markę Verdenia została wykonana z lekkiego, wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Ma błyszczące wykończenie oraz fakturę w romby. Modna kolorystyka i klasyczny kształt to połączenie, które sprawia, że donice plastikowe idealnie wpisują się w aranżację wielu wnętrz. Doniczkę bez trudu można ustawić na parapecie, a dzięki swojej lekkości w żaden sposób nie obciąża powierzchni. Nie ma wykonanych gotowych otworów do odprowadzania wody, ale można wykonać je samodzielnie. Doniczka z tworzywa sztucznego o średnicy 16 cm: sprzedawana jest bez podstawki – można dokupić ją osobno, jest niezwykle lekka i wykończona z bardzo dużą starannością, ma klasyczny kształt.
| Waga | 0,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 16 × 14,5 cm |
| Marka | Verdenia |
| Średnica | 16 cm |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący | Złoty |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Seria | Cristal |
| Kategoria główna | OGRÓD |










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.